Bizi takip edin

Magazin

13 Ocak Perşembe: Burcunuz bugün size ne söylüyor?

13 Ocak’ta para, sağlık, aşk, aile, kariyer gibi alanlarda ne gibi şeyler sizi bekliyor?

Günlük Burç Yorumları: 10 Ocak 2022 Pazartesi Terazi, Akrep, Yay ve Diğer Burç  Yorumları - Astroloji Mahmure

İşte 11 Ocak Salı günü burç yorumunuz:

KOÇ

Gündelik rutinlerin ve alışkanlıkların. Gerçekten tekdüzelikten artık çok sıkılmışsın gibi duruyor. Böylesine anlarda ise yapman gereken şey, kafanı dağıtabilmek ve biraz rahatlayabilmek adına çevrendeki insanlarla dışarı çıkman olacaktır. Biraz olsun sosyalleşmek emin ol fazlasıyla rahatlamana yardımcı olabilir. Ayrıca bu duruma uzun vadeli çözümlerde getirmen gerektiğini hatırlatırım. Aksi halde ilerleyen süreçlerde kısa kaçışlarda fayda etmemeye devam edecek.

BOĞA

Gün içerisinde iş hayatında son zamanlarda ortaya koyduğun emeklerin ve başarıların geri dönütlerini alabilirsin. Özellikle böyle anlarda sana önerim, başarılarını ön plana çıkartman olacaktır. Bu kadar mütevazilik yeterde artar bile. Ayrıca günün sonlarına doğru işyerinde üstlerinden birinden hiç beklemediğin bir teklif alman olası. Karşı karşıya olduğun fırsatları iyi değerlendirmeni ve gerçekleştirmek üzere olduğun değişimi gerçekten isteyip istemediğini kendine sorman gerektiğini hatırlatırım. Sonrasında pişman olacağın bir karar vermek istemezsin.

İKİZLER

Hissettiğin duygusallık hayatında yapman gerekenleri engelleyen bir durum olmamalı. Her şeyden önce bunu engellemelisin. Özellikle karar vermen gereken anlarda sana önerim, seçimlerini gerçekleştirirken mantığını ön plana çıkartman olacaktır. Ayrıca artık takıntı halini alan hislerine karşı da kontrolü eline almalısın. Aksi halde gerçek olmayan olayların hayatının seyrini etkilemesine izin vermiş olacaksın.

YENGEÇ

Son zamanlarda birlikte vakit geçirdiğin insanların sana karşı sergiledikleri yakınlığı ön yargılı bir şekilde değerlendirmemelisin. Özellikle günün erken saatlerinde kuşkulu bir şekilde insanlara yaklaşman yeni başlayan ilişkilerinin sorunlu bir şekilde ilerlemesine neden olabilir. Bu nedenle sana önerim, kafanın içindeki olumsuz düşünceleri bir kenara koyman ve kuracağın yeni ilişkileri daha sağlıklı bir zihinle kurmaya çabalaman olacaktır. Emin ol böylesi daha iyi sonuçlar verecek.

ASLAN

Kendini ifade etmekte zorlanacağın bir gün ile karşı karşıyasın. Özellikle sosyal hayatında çevrendeki insanlarla gireceğin diyaloglarda sana tavsiyem, elinden geldiğince anlaşılır olmaya çabalaman olacaktır. Aksi halde yanlış anlaşılmalardan doğabilecek soğukluklar ilişkilerini bozabilir. Öte yandan günün ortalarına doğru hiç beklemediğin bir akrabanın ziyaretiyle keyfin yerine gelecek gibi duruyor. Ufak tefek işlerini bir kenara bırak keyifli bir akşam geçir.

BAŞAK

Kontrolün dışında gerçekleşen olaylar gerçekten fazlasıyla sinirlenmene neden olabilir. Fakat böylesine anlarda her ne kadar kolay olmasa da öfkeni kontrol altında tutmak için çabalaman gerektiğini hatırlatırım. Aksi halde ilerleyen günlerde ağzından sinirle çıkan bir kaç sözcük değer verdiğin insanlarla arana kapanması zor bir soğukluk sokacak gibi gözüküyor. Ayrıca sakinleşebilmek adına gündelik rutinlerine odaklanmanın faydalı olacağını hatırlatmak isterim. Zihnini ne kadar meşgul tutarsan sorunlarından o denli uzaklaşabilirsin.

TERAZİ

Hayatına yeni girebilecek bazı insanlarla aranda gereğinden fazla bir samimiyet olabilir. Fakat bu durum seni rahatsız etmemeli. Her ne kadar geçmişte tatsız ilişkiler yaşamış olsan da hayatına giren her yeni insanda geçmişteki sorunlu durumları yaşayacaksın gibi bir durum söz konusu değil. Bu nedenle kaygılarını ve korkularını elinden geldiğince zihninden uzaklaştırman gerektiğini hatırlatırım. Ayrıca günün sonlarına doğru sakin bir akşam geçirmek istemen gayet normal. Soğuk bir kış gününde dingin bir akşam geçirmek hen mental olarak, hem de fiziksel olarak fazlasıyla iyi hissetmene yardımcı olacak gibi gözüküyor.

AKREP

Uzun zamandır işinle ilgili gerçekleştirmek istediğin bazı değişimler için gerçekçi ve büyük adımlar atabileceğin bir gün seni bekliyor. Her ne kadar çevrendeki diğer insanlar bu değişime pek sıcak bakmasalar da ilerleyen süreçlerde herkesin içerisinde bulunduğu yeni düzene adapte olacağını hatırlatmak isterim. Değişimler ilk etapta korkutucu olsa da ortadaki bilinmezlik yok olduğunda standartların ve şartların iyileştiğini herkes anlayacak gibi gözüküyor.

YAY

Geçmişte yaptığın planlar göz önüne alındığında gün içerisinde vereceğin kararlar geçmiş planlarınla çelişebilir. Fakat böyle anlarda değişimden korkmaman gerektiğini hatırlatırım. Kendin için çizdiğin yeni yolun sana ne gibi avantajlar sunacağını bilemezsin. Ayrıca günün sonlarına doğru kendine kurmaya çabaladığın yeni düzen ile birlikte yeni insanlarında çevrende olduğunu fark edeceksin. Belki de sosyal çevrende yer alacak birkaç yeni yüz yeni ve sarsılmaz arkadaşlıkların habercisidir.

OĞLAK

Sürekli bardağın boş tarafını görmekten sıkılmadın mı? Artık kendine çeki düzen verip hayatının kontrolünü eline almalısın. Bunu yapmaya ise karşı karşıya kaldığın zorlu anlarda vereceğin kararlar ile başlayabilirsin. Emin ol çevrene verdiğin enerji ne kadar olumlu olursa, aldığın geri dönütlerde bir o kadar olumlu olacaktır. Ayrıca günün sonlarına doğru hayatına girebilecek bazı insanlarla aranda romantik bir çekim oluşması muhtemel. Sana tavsiyem, karşındaki insana bir şans vermen olacaktır.

KOVA

Bu denli yüksek tempolu günlerin üzerine bugünü kendine ayırmak istemen gayet normal. Bu nedenle sana önerim, izin alman ve uzun zamandır ilgilenmek istediğin hobilerine yönelmen olacaktır. Ayrıca dilediğin alanlarda faaliyet göstermen yaratıcılığını da arttıracak gibi duruyor. Fakat kendini uğraşlarına kaptırıp sosyal yaşamını boşlamaman gerektiğini de hatırlatırım. Sevdiklerine gerekli vakti ayırmalısın.

BALIK

Artık üzerindeki ölü toprağını atmanın vakti geldi de geçiyor. Özellikle günün erken saatlerinde karşı karşıya kalacağın fırsatlarda sana önerim, elinden geldiğince atik davranman olacaktır. Bu sayede ilerleyen günlerde sahip olmak istediğin hayat standartlarına bir adım daha yaklaştığını sende fark edeceksin. Ayrıca günün sonlarına doğru uzun zamandır flörtleştiğin bir partnerinden romantik bir akşam yemeği daveti alman mümkün. Randevularını ve planlarını ertele, keyifli bir mutlu akşam geçireceksin gibi gözüküyor.

Okumaya devam et
Yorum yazın

Bir yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

X