Bizi takip edin

Magazin

19 oyuncu Çok Güzel Hareketlere veda etti

Çok Güzel Hareketler 2’de yaprak dökümü yaşandı. 39 kişilik ekipten 19 oyuncu projeden ayrıldı. Son olarak Eda Nur Hancı, Çok Güzel Hareketler 2 ekibinden yarıldığını yaptığı paylaşımla duyurdu.

Birçok oyuncusu kadrodan ayrılan Çok Güzel Hareketler 2 ekibinde bir ayrılık daha yaşandı. Ekiple ünlenen oyuncu Eda Nur Hancı da projeden ayrıldığını açıkladı.

13 Haziran 2021 Pazar günü yayınlanan 89. bölümüyle sezon finali yapan BKM Mutfak Çok Güzel Hareketler 2’de ilk ayrılık haberi Gürhan Altundaşar ile Cihan Talay’dan geldi. Ardından Begüm Çağla Taşkın, Birsel Kılınçcı, Arzu Susantez, Sema Özkan ve Didem Ruhi de sosyal medya üzerinden ayrılık kararlarını hayranlarına duyurdu.

Ekiple ünlenen oyuncu Eda Nur Hancı da projeden ayrıldığını açıkladı.

Projeden ayrıldığını açıklayan Eda Nur Hancı, paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

“İki gözümün çiçeği; sen ki çocukluğum, hayalim, kaderin bana oynadığı en güzel hareket…Yaşamadığım duyguları yaşattın, hiç gülmediğim kadar güldürdün, çok sınadın, çok eğittin, çok besledin. Şimdi yolun sonu. Ama bu son belki de başka mutlulukların başlangıcı. Değişmeyecek tek şeyse, buranın hep yuvam kalacağı. Başta; bana bu şansı veren, hem oyunculuğu hem hayatı öğreten Ustama, her düştüğümde elimden tutup kaldıran değerli yöneticilerime, geldiği gibi enerjisiyle bizi harika idare eden canımız Eser Yenenler’e, ailem olan can arkadaşlarıma, vızır vızır çalışan ekibe, kısaca başından sonuna emeği geçen herkese ama herkese teşekkür ederim. Her gülüşmemiz, her çalışmamız, döktüğümüz her ter aklımın kalbimin en güzel köşesinde. Onlar bana bu hayatın en güzel hediyeleri. Hepsi için binlerce şükür. Bu, içerisinde koca bir iyi ki barındıran vedadır; ben gidiyorum, kalın sağlıcakla.”

Okumaya devam et
Yorum yazın

Bir yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

X