Bizi takip edin

Magazin

Acun, Ayşe ve Aleyna’yı uyardı!

Survivor 2021’de yine ortalık karıştı. Acun Ilıcalı konseyde yaptığı açıklamayla Ayşe ve Aleyna’nın ailelerinin arasındaki gerilimden rahatsız olduklarını dile getirdi.

Survivor konseyde Acun iki oyuncuyu aileleri konusunda uyardı. Acun Ilıcalı Aleyna ve Ayşe’nin ailelerinin kavgasından rahatsız olduğunu ifade ederek şunları söyledi:

“Survivor’a gelirken hatırlarsanız İstanbul’da bir toplantı yaptık. Bu toplantıda ailelerinizin herhangi bir şekilde Survivor ile ilgili konulara girmemesini rica ettim. İki yarışmacımızın aileleriyle ilgili bir sorunumuz var ve bu sorunu sizinle paylaşmam gerekiyor. Survivor tarihinde ilk defa aileler fazlasıyla bu işin içinde. Bundan son derece rahatsızız. Aileler iki yarışmacımızın ailesi bu konuda bizi üzecek şekilde sosyal medyada aktifler.

Birinci yarışmacımız Aleyna. Aleyna ben senin aileni açıkçası burada gördüm. Pırlanta gibi insanlar, çok yüksek bir gerilim var. Annen bizi arıyor. Kızımın yarışmadan ayrılmasını istiyorum diyor. Annenle konuş. İkinci yarışmacımıza geliyorum. İkinci yarışmacımız da Ayşe. İşin aslı Ayşe’nin ailesiyle Aleyna’nın annesi arasında bir gerilim var. Bu iş büyümüş durumda.”

Okumaya devam et
Yorum yazın

Bir yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

X