Bizi takip edin

Magazin

Acun Ilıcalı, İngiliz basınına konuştu: Hayatım, dizi olabilir

İngiltere’den futbol takımı satın alan Ilıcalı, “Üç evliliğim ve dört kızım var. Hayatım, pembe dizi olabilir” dedi. Ilıcalı, yaşadığı zorlu süreci dile getirdi.

İngiltere’de Hull City’yi satın alarak büyük yankı uyandıran Ilıcalı, Mail’e kariyerini ve özel hayatını anlattı.

Ilıcalı’dan “Türk Simon Cowell” diye söz edilen haberde, medya patronunun Hull City’yi “kurtarmak için” İngiltere’de olduğu ve 30 milyon sterlinlik satın alma işleminin yakında tamamlanmasının beklendiği kaydedildi.

Bu arada Cowell, Londralı televizyon yapımcısı ve girişimci olarak biliniyor.

“HAYATTAKİ HER OLUMSUZLUĞU YAŞADIM”

“Kişisel hayatım iki veya üç sezonluk bir pembe dizi olabilir.” diyen Ilıcalı, özel yaşantısındaki noktalara değinirken, “Üç evliliğim ve dört kızım var. Özel hayatım biraz ilginç olduğu için Türkiye’de 10 yıl üst üste en çok haberlerde yer alan kişi benim.” ifadelerini kullandı.

Acun Ilıcalı, verdiği demeçte, şunları söyledi:

“Hayatım milyonda bir. 20 yaşında evlendim. 21 yaşında baba oldum. 22 yaşında ailemi trafik kazasında kaybettim. Kızım arabanın içindeydi. 15 kırık kemikle hayatta kaldı.

23 yaşındayken bir motosiklet kazası geçirdim ve arkadaşım yanımda vefat etti. 24 yaşındayken iflas ettim ve işsiz kaldım. Hayattaki her olumsuzluğu yaşadım.

Bir kulüp satın almak hayalimdi. Şimdi o kulüpte büyük başarılar elde etmek hayalim. İngiliz futbolunda nasıl tarih yazabileceğimize odaklanmış durumdayım.”

Okumaya devam et
Yorum yazın

Bir yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

X