Bizi takip edin

Manşet

AK Partili gençlerden İBB’ye baklava protestosu

AK Partili gençler, kilosu 392 TL’ye baklava alındığı iddiası sonrası İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ni (İBB) protesto etti. AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Osman Tomakin, “Biz İstanbul’da aradık, taradık, 392 TL’ye bir baklava bulamadık” dedi.

AK Parti İstanbul İl Gençlik Kolları üyeleri, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin (İBB) baklavanın kilosuna 392 lira verdiği iddiaları üzerine Saraçhane’de bulunan İBB binası önünde toplandı. Gençlik Kolları üyeleri burada kurdukları stantta vatandaşlara baklava ikram etti.

Baklava dağıtımı sonrası açıklama yapan AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Osman Tomakin, şunları söyledi:

“İstanbul Büyükşehir Belediyesi karşısında toplandık. Tabii burada toplanma nedenimiz hem medyamızda hem de meclis toplantılarımızda çokça geçtiği üzere kilosu 392 TL’ ye baklava alınmış. Biz İstanbul’da aradık, taradık, 392 TL’ye bir baklava bulamadık. Tabii kilosu 392 TL olmasa da baklava dağıtalım istedik. Burada bir israf olduğunu düşünüyoruz. Gençler olarak da bu israfın karşısındayız. Seçimden önce ‘İsraf var, israfı bitireceğiz’ diyenlerin, hatta bundan ötürü dikey bahçeleri sökenlerin 392 TL‘ye baklava almasını da milletin takdirine bırakıyoruz. Herkese de afiyet olsun diyoruz.”

Okumaya devam et
Yorum yazın

Bir yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

X