Bizi takip edin

Manşet

Altun: Milletimizi tuzağa çekmeye çalışanlara izin vermeyeceğiz

İletişim Başkanı Fahrettin Altun doları yükseltmeye yönelik yapılan operasyonlara tepki göstererek, “Milletimizi yeniden bağımlılık tuzağına çekmeye çalışanlara izin vermeyeceğiz.” dedi. Sosyal medyada Cumhurbaşkanı Erdoğan’a destek mesajları çığ gibi yağdı.

Sosyal medyada Cumhurbaşkanı Erdoğan’a destek paylaşımı için açılan “#ErdoganınYanındayız” etiketi gündem oldu. İletişim Başkanı Fahrettin Altun ve daha birçok isim konuyla ilgili paylaşım yaptı. Erdoğan’a destek paylaşımları kısa sürede çığ gibi büyüdü.

İletişim Başkanı Fahrettin Altun, konuyla ilgili Twitter hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

“Vazgeçmeyeceğiz. Ülkemiz için, devletimiz için çalışmaya devam edeceğiz. Bizim davamız, bağımsız, güçlü ve büyük Türkiye davasıdır. Milletimizi yeniden bağımlılık tuzağına çekmeye çalışanlara izin vermeyeceğiz.”

İŞTE YAPILAN O PAYLAŞIMLAR

Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a desteğini “Gün birlik günüdür.Dik durmayan alçaktır.Namussuzdur.Bu Ülke ilelebet yaşıyacaktır.Reise ve Ülke’ye sahip çıkmak namus borcudur” sözleriyle gösterdi.

AK Parti MKYK ÜYESİ avukat Mücahit Birinci, yaptığı paylaşımda, dövizdeki spekülatif artışın nedeninin açıkça yapılan operasyonlar olduğunı söyleyerek “Vazgeçmeyeceğiz” dedi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın “Ülkemizi denklemin dışına itmek isteyenlerin kur, faiz ve fiyat artışı üzerinden oynadıkları oyunu görüyor, kendi oyun planımızla devam etme irademizi ortaya koyuyoruz.” sözlerini sosyal medya hesabından paylaştı.

 

Akşam TV Sunucusu ve gazeteci Ezgi Aşık, sosyla medya hesabından,”Konu her ne olursa olsun #devletiminyanındayım” sözleri ile dövize karşı yapılan operasyonlar karşısında Cumhurbaşkan’ı Erdoğan’a desteğini paylaştı.

“DÖVİZ OPERASYONLARI BOŞUNADIR”

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli de bugün partisinin grup toplantısında yaptığı konuşmasında,  “Terörle mücadelenin rövanşını kur üzerinden almak istiyorlar. Bu kez başaramayacaklar. Döviz operasyonları boşunadır. Türkiye’yi teslim alamayacaklar. ” ifadelerine yer verdi.

“VAZGEÇMEYECEĞİZ”

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ da ekonomideki son duruma ilişkin sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

Dağ, “‘Vazgeçmeyeceğiz! Türkiye’yi kalıplara hapsetmek isteyenlere karşı mücadele etmekten; geleceğe bağımsız, güçlü ve büyük Türkiye’yi miras bırakma hedefimizden vazgeçmeyeceğiz!’ dedi.

 

Okumaya devam et
Yorum yazın

Bir yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

X