Bizi takip edin

Magazin

Beşiktaş eski yöneticisi ve Ece Erken’in eşi silahlı saldırıda hayatını kaybetti

Beşiktaş eski yöneticisi ve sunucu Ece Erken’in eşi avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu gece saatlerinde Bakırköy’de bir balıkçı restoranında kimliği belirsiz kişilerce silahlı saldırıya uğradı. Saldırı sonrası hastaneye kaldırılan Şafak Mahmutyazıcıoğlu yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. Şafak Mahmutyazıcıoğlu 42 yaşındaydı.

Ece Erken'in kocası Şafak Mahmutyazıcıoğlu uğradığı silahlı saldırı sonucu  hayatını kaybetti

Acı Haber Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun eşi Ece Erken’i yıktı. Çift geçtiğimiz yıl haziran ayında nikah masasına oturmuştu.

Ece Erken (43) ile uzun süredir aşk yaşayan avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu, Haziran 2021’de nikâh masasına oturmuştu. Sürpriz bir kararla evlenen ikili güzel haberi, ‘Herkese selam. Biz evlendik. Mutluluğumuzu sizinle paylaşmak istedik. Başta ailemize, sonra dostlarımıza, sevenlere, yanımızda olan herkese teşekkür ederiz” mesajıyla duyurmuştu.

Ece Erken ve Şafak Mahmutyazıcıoğlu 7 ay önce evlenmişti... Her şey geride kalsın; yepyeni sayfalara umutlu hikayeler yazalım

Ece Erken ve Şafak Mahmutyazıcıoğlu çok az sayıda davetlinin katıldığı bir törenle 28 Haziran 2021’de mutluluğa ‘evet’ demişti…

Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun silahlı saldırıda vefat etmesi ardından gözler eşi Ece Erken’e çevrildi. Yaşanan acı olayın ardından Erken sessizliğe büründü.

Okumaya devam et
Yorum yazın

Bir yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

X