Bizi takip edin

Magazin

Bu hafta burçları neler bekliyor? İşte haftalık burç yorumları

13 Eylül 2021 Pazartesi burçları hareketli bir gün bekleyebilir. İkizler için işlerini tamamlama enerjisi olabilir. Boğa’lar önemli kararlar verebilir. Peki, 13 Eylül haftası burçları neler bekliyor? İşte burçları ilgilendiren şaşırtıcı yorumları.

Yeni burçlara göre yılan burcu nedir? İşte yeni burçlar ve özellikleri

KOÇ

Çalışma hayatınızda düzenleyeceğiniz pek çok toplantı sonucunda uzunca zamandır beklediğiniz sonuçları alacağınız gerçek sonuçlar sizinle birlikte olacak. Yabancılar ve hukuki konular gündeminizde olacak. Evinizin içerisinde eşinizin ailesi tarafından gelecek destekler karşısında kendinizi iyi hissedebilirsiniz. Üniversite ya da yeni bir eğitim sürecindeyseniz değişen bir düzen aşamasında enerjiniz gün içerisinde yorulabilir ve yabancı pek çok kişiyle tanışmak heyecanlı olabilir.

BOĞA

Beraberliğinizde gerçekler ve hayaller karşısında olmak biraz canınızı acıtabilir ama bu süreç içerisinde alacağınız tamam mı devam mı kararı, ileride yaşayacağınız pek çok konu hakkında sizi koruyacak enerjiler içeriyor. Birbirinize kenetlenmeyi başarabilirseniz, Mart 2022 sonrası güzel görünüyor. Bebek bekleyenler gün içerisinde sürprizlere oldukça açıklar.

İKİZLER

Eşinizle ilgili ben mi biz mi soruları zihninizden geçerken, birbirinize zaman ayırmak zorlayıcı olabilir. Evinizi ya da ofisinizi dekore ediyorsanız gün içerisinde tamamlanma enerjisinde olacaksınız. Ev alma- satma işlemleriniz bulunuyorsa günü değerlendirmek iyi olabilir.

YENGEÇ

İş hayatınızda yapacağınız yeni bir sözleşme ya da eğitim için güzel enerjiler sizinle birlikte olacak. Kısa seyahatler ve kendi sağlığınıza dikkat edecek aktivitelerde bulunabilirsiniz. Gün içerisinde fazlaca kardeş ve yakın arkadaşlarınızın işleri için kendinizi koştururken bulabilirsiniz.

ASLAN

Para konusunda oldukça şanslı enerjiler altındasınız. Umulmadık fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Kalbiniz boşsa gün içerisinde yeni biriyle tanışabilirsiniz. Sevdiğiniz kişiden manevi anlamda güzellikler ve sürprizlerle karşılaşacağınız özel bir gün geçirebilirsiniz.

BAŞAK

Kendi iç dünyanıza yöneleceğiniz, kendi kabuğunuza çekilmenin tadını yaşayacağınız kıymetli bir gün. Kendinizi geliştirmek için hangi konularda eksiksiniz, bunları hayat akışınızın içerisine katmak için fırsatlarınız olacak. Yeni iş fırsatları, ev dekore ediyorsanız evinizin düzenini değiştirmek ya da ev sahibi olmak için kıymetli bir gün.

TERAZİ

Zihninizden geçenleri hayat akışınızın içerisine katacağınız önemli bir gün. İçte bir yerde saklı kalan dertleri yakınlarınızla paylaşmak, onlardan destek görmek önemli olabilir. Önemli bir hastalık atlattıysanız iyileşme sürecinde olabilirsiniz.

AKREP

Arkadaş ortamlarınızdaki bazı kişilerin gerçek yüzünü göreceğiniz, gerçekten değer görüp görmediğinizi fark edeceğiniz önemli bir gün. Borç para almak isteyenlere karşı paranızın karşılığını alamama ihtimalinizi bilerek ilerlemek önemli.

YAY

İş hayatınızda kendinizi göstereceğiniz güzel bir gün. Belirsiz olan pek çok konu netlik kazanmaya başlarken, kendi istekleriniz, kendi öncelikleriniz hayat akışınız içinde oldukça önemli. Gün içerisinde sağlığınıza dikkat etmeli, geçmişteki kronik rahatsızlıklarınızın tetiklenmesi ihtimaline karşı önlemlerinizi almalısınız.

OĞLAK

Yabancılardan aldığınız iş tekliflerini değerlendireceğiniz, hukuki konuların sonucunun netlik kazanacağı, uzak akrabalarınızın sağlığıyla ilgili önemli bir süreci atlatacağınız önemli bir gün olabilir. Gün içerisinde cüzdan, bavul kayıplarına dikkat etmelisiniz.

KOVA

Bebek bekleyenler gün içerisinde sürpriz haberler duyabilir. Prim, sigorta, seyahat aracılığıyla para kazanabilirsiniz. Eşinizin yurtdışı planları olabilir, biraz ayrı kalma ihtimaliniz bulunabilir. Birbirinize kenetlenmek oldukça önemli.

BALIK

Eşinizin kariyeri hakkında gelişen sürpriz haberler gündeminizde olabilir. Dostlarınız sizin kariyer konularınız hakkında yardımcı olabilir. Eşinizle babanız arasında bir sıkıntı bulunuyorsa gün içerisinde sakin kalmalı ve pek çok konunun geçici olduğunu bilerek ilerlemek ruhunuza iyi gelebilir.

Okumaya devam et
Yorum yazın

Bir yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

X