Bizi takip edin

Gündem

Çebi: Önder Karaveli teknik direktörümüzdür

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Vodafone Park’ta basın mensuplarıyla bir araya gelerek takımın yeni teknik direktörü kim olacak sorusuna noktayı koydu. Çebi, Önder Karaveli’nin takım yeni teknik direktörü olduğunu söyledi.

Sergen Yalçın ile yolların ayrılmasının ardından geçici olarak takımın başında yer alan Önder Karaveli’nin, Beşiktaş’ın yeni teknik direktörü olarak görev başladığı açıklandı.

Başkan Çebi, günlerdir Beşiktaş’ın yeni hocası kim olacak sorusuna bir son verilmesini istediğini belirterek; “Önder Karaveli teknik direktörümüzdür… Günlerdir Beşiktaş’ın hocası Önder Karaveli diyorum ama sürekli, ‘Beşiktaş’ın hocası kim olacak?’ şeklinde soru soruyorlar. Bu sorulara artık bir son verin, rica ediyorum. Teknik direktörümüz Önder Karaveli’dir.

Önder Karaveli Hocamız büyük bir projenin bir parçası olmaya devam edecektir. Beşiktaş’ın ekonomik olarak düzelmesi yönünde oyuncu yetiştirmeye yönelik projeyi uygulayacağını açıklıyorum. Hocamız Allah sağlık sıhhat verdikçe görevine devam edecektir. Beşiktaş artık öz kaynaklarıyla beslenen bir planı başlatmıştır. Bir yıl evvel başlattık. Rize maçında çıkan çocuklarımızın yanında, onlar kadar iyi olan çocuklarımızın da olduğunu söylemek istiyorum.”

Okumaya devam et
Yorum yazın

Bir yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

X