Bizi takip edin

Manşet

Erdoğan: Harekatlarla sınırlarımızı güvenli hale getireceğiz

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Konya’da Toplu Açılış Töreni’nde katıldı. Erdoğan, yaptığı konuşmada; “Harekatlarla adım adım ülkemizi sınırları ötesinden başlayarak her karışıyla güvenli hale getirmekte kararlıyız” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Konya’da düzenlenen ”ASELSAN Konya Silah Sistemleri Fabrikası, Büyükşehir Yatırımları ve Afşar Barajı ile Yapımı Tamamlanan Diğer Tesislerin Toplu Açılış Töreni”nde konuştu.

Gözler Suriye’nin kuzeyine düzenlenmesi beklenen yeni kara harekatına çevrilmişken Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan önemli açıklamalar geldi.

Erdoğan, “Harekatlarla sınırlar güvenli hale gelecek” dedi. Cumhurbaşkanı, Kuzey Irak’ta şehit olan 3 asker için de başsağlığı diledi.

Konya’da hayvan barınağındaki vahşet görüntülerine de tepki gösteren Cumhurbaşkanı Erdoğan, ”Kimse hayvanlara eziyet edemez” diyerek konunun takipçisi olacaklarını vurguladı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın konuşmasının satır başları şöyle;

”Pençe-Kilit’te şehit düşen askerlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Bu harekatlarla adım adım ülkemizi, sınırları ötesinden başlayarak her karışıyla güvenli hale getirmekte kararlıyız

BARINAKTA KÖPEĞE ŞİDDET

Aslında ülkemizin en modern tesisi olan belediyemizin hayvan barınağında görevli iki vicdansızın sebep olduğu görüntüleri üzüntüyle takip ettik. Haklarında adli ve idari takibat başlatılan sorumlular tutuklanmış, bir daha benzeri görüntülerin yaşanmaması için gereken tedbirler alınmıştır.

Kimse hayvanlara eziyet edemez. Dünyamızdaki canlı ve cansız tüm varlıklar gibi hayvanlar da bize Allah’ın bir emanetidir. Onlara asla eziyet etmeyeceğiz, kötü davranmayacağız.”

Okumaya devam et
Yorum yazın

Bir yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

X