Bizi takip edin

Gündem

Cumhurbaşkanı Erdoğan yangın bölgesinde vatandaşlarla görüştü

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Manavgat ve Marmaris’teki yangın bölgelerinde incelemelerde bulunmak üzere bölgeye gidecek.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, orman yangınlarının en yoğun yaşandığı Manavgat ve Marmaris’te incelemelerde bulunacak, bilgi alacak.

Antalya’nın Manavgat ilçesinde yangından zarar gören Belenobaşı Mahallesi sakinleriyle Cumhurbaşkanı Erdoğan telefonla görüştü.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, telefon görüşmesinde yarın bölgeye gideceğini belirterek, şunları kaydetti;

‘İnşallah yarın bölgede olacağım. Ondan sonra pazar günü yine inşallah bölgede olacağım. Oradaki kardeşlerimin hepsine geçmiş olsun dileklerimi iletmek istiyorum. Tabi büyük bir felaket Allah yar ve yardımcımız olsun.

KONUTLARI EN KISA SÜREDE BİTİRİP TESLİM EDECEĞİZ

Çevre ve Şehircilik Bakanlığımız olarak bütün bu afette mağdur olanların hasar tespitlerini yapmak suretiyle gerek ayni gerek nakdi olarak bütün destekleri vermek suretiyle bu konutları da en ideal şekliyle yapıp sahiplerine inşallah süratle teslim edeceğiz.

YALAN YANLIŞLARA, UYDURMA HABERLERE ASLA UYMAYIN

Bütün devletin kademeleri orada. Hepsi tespitlerini yapıyorlar. Gördüğünüz gibi çok şark kurnazları var. Yalan yanlış her şeyi söyleyenler de var. Yalan yanlışlara, uydurma haberlere asla uymayın, bu devlet her şeyi yapmaya muktedirdir. Yalan hariç.

Okumaya devam et
Yorum yazın

Bir yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

X