Bizi takip edin

Manşet

Erdoğan: Vesayeti yendik, terörün başını ezdik

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Yaşayan İnsan Hazineleri Geleceğe Aktarılan Mirasın Temsilcileri Ödül Töreni”nde konuştu. Erdoğan, “Vesayeti yendik, terörün başını ezdik. Ülkemizi yatırımlarla donattık, geleceğe umutla bakmamızı sağladık” dedi.

 

Yaşayan İnsan Hazineleri Geleceğe Aktarılan Mirasın Temsilcileri Ödül Töreni, Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. Cumhurbaşkanı Erdoğan törende açıklamalarda bulundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamalarından satır başları şöyle:

“Son iki asrını dış saldırılar yanında kendi iç çekişmeleriyle, ayrışmalarıyla hatta kavgalarıyla geçiren bir milleti, yeniden bir olalım, diri olalım, kardeş olalım, hep birlikte Türkiye olalım anlayışı etrafında toplamayı başarıdığımıza inanıyorum.

“VESAYETİ YENDİK, TERÖRÜN BAŞINI EZDİK

Bu sayede vesayeti yendik, terörün başını ezdik, darbe girişimlerini boşa çıkardık, bölgemizdeki ve dünyadaki itibarımızı artırdık. Ülkemizin dört bir yanını eşi benzeri görülmemiş yatırımlarla donattık. Bu sayede her kesimden insanımızın cesareti ile  girişimciliği ile emeği ile, kabiliyeti ile, başarısı ile, kazancı ile geleceğine umutla bakabilmesini sağladık.

Bu sayede 2023 hedeflerimizi hayata geçirmek için kararlılıkla çalıştık, 2053 vizyonumuzu güvenle ilan ettik.”

Okumaya devam et
Yorum yazın

Bir yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

X