Bizi takip edin

Magazin

Fahriye Evcen’den ‘Masumlar Apartmanı’ kadrosuna mı giriyor?

Uzun bir süredir ekranlardan uzak olan Fahriye Evcen, önceki akşam Bebek’te bir mekandan çıkarken görüntülendi. Doğum günü kutlamalarının devam ettiğini söyleyen güzel oyuncu, Farah Zeynep Abdullah’ın ayrılmasının ardından ‘Masumlar Apartmanı’na katılacağına dair iddialara yanıt verdi.

Fahriye Evcen, önceki akşam Bebek’te bir mekandan çıkarken görüntülendi. Doğum günü kutlamalarının devam ettiğini söyleyen oyuncu, “Bu sefer benim değil, arkadaşımın doğum günü için bir araya geldik” dedi.

FahUzun zamandır ekranlarda değilsiniz. Devam eden bir diziye mi ya da sıfırdan başlayan bir dizi projesinde mi dahil olmak istersiniz?” sorusunu yanıtladı.

Evcen, “O tamamen projeyle doğru orantılı bir şey. Gelecek olan projeye bağlı bir durum. Ama şu anda konuşulan, dahil olacağım bir proje yok” dedi.

‘Masumlar Apartmanı’ adlı diziye dahil olacağı yönünde çıkan haberle ilgili de konuşan güzel oyuncu, “Bu haber gerçekten nereden çıktı? Hiç bilmiyorum. Ama öyle bir şey yok. Haber doğru değil” ifadelerini kullandı.

Okumaya devam et
Yorum yazın

Bir yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

X