Bizi takip edin

Manşet

Kılıçdaroğlu söz vermişti! FETÖ’cüler Kılıçdaroğlu’nun verdiği vaatleri yetersiz buldu

Gazeteci Nedim Şener’in sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşım, CHP lideri  Kılıçdaroğlu’nun, KHK ile ihraç edilenlerin işlerine iadesiyle ilgili verdiği garantiyi yeterli bulmayan FETÖ’cülerin yeni beklentilerini ortaya koydu.

 

Gazeteci Nedim Şener,  CHP lideri  Kemal Kılıçdaroğlu’nun; 15 Temmuz sonrası  KHK ile ihraç edilen FETÖ’cüleri işe iade alacağına yönelik sözüyle ilgili paylaşılan bir video görüntüsünü sosyal medya hesabından paylaştı.

Nedim Şener, video ile birlikte yaptığı paylaşımda “Kemal Kılıçdaroğlu’nun; soruları çalarak devlete sızan ve 15 Temmuz sonrası KHK ile ihraç edilen FETÖ’cüleri işe iade sözü FETÖ’cülere yetmemiş!!! El konulan şirketleri de istiyorlar. Yoksa FETÖ elebaşı sulha yanaşmıyormuş. Ha gayret onun sözünü de versin” dedi.

KILIÇDAROĞLU’NUN SÖZLERİ FETÖ’CÜ HÜSEYİN KARA’YI GAZA GETİRDİ

Nedim Şener’in paylaştığı videoda ise FETÖ’nün üst düzey yöneticilerinden biri olan ve örgütün  sözde İstişare heyeti arasında yer alan Hüseyin Kara “sulh olur mu?” ile  ilgili soruya; bunun şartlarının olduğunu, yaşadıkları mağduriyetlerin hepsinin geri alınması gerektiğini, gasp edilen her şeyi, içeri attıkları tüm arkadaşlarının ve  kapatılan bütün müesseselerin iade edilmediği müddetçe hiçbir sulha yanaşılmayacağını söyledi.

Okumaya devam et
Yorum yazın

Bir yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

X