Bizi takip edin

Spor

FIFA’dan sürpriz Fatih Terim hamlesi

Galatasaray’da Fatih Terim belirsizliği sürerken, tecrübeli hocaya çarpıcı bir teklif geldi. FIFA Global Futbol Direktörü Arsene Wenger bizzat teklif yaparak Terim’in bilgi birikiminden yararlanmak istediklerini söyledi.

Galatasaray’da yaklaşan seçimler öncesi Fatih Terim’in takımdaki geleceği bilinmezliğini koruyor. Tecrübeli hocanın sarı-kırmızılılarda devam etmemesi durumunda önünde birkaç seçenek var.

KATAR’A GİDEBİLİR

Bunlardan birincisi, kendisiyle çalışacaklarını açıklayan başkan adaylarından birisini beklemek. Onun yapacağı teklifi dinlemek. İkincisi ise Katar Milli Takımı’ndan gelen 1.5 yıllık teklifi değerlendirmek.

GENÇ HOCA ADAYLARINI YETİŞTİRECEK

Fatih Terim’in önündeki üçüncü bir teklif daha var. O da FIFA’dan geldi. Tecrübeli teknik direktör bu teklifi kabul ederse dünya futbolunun patronu için görev yapacak. Terim’e teklif, bizzat FIFA Global Futbol Direktörü Arsene Wenger tarafından yapıldı. Galatasaray ile yol ayrımında olan Terim için yapılan bu teklifle ilgili olarak henüz net bir detay yok. Ancak gelen ilk bilgilere göre; Wenger, Terim’den futbolu ileriye taşıyacak bilgilerini paylaşmasının yanı sıra yeni ve genç hoca adaylarının yetiştirilmesinden sorumlu olmasını istedi.

Okumaya devam et
Yorum yazın

Bir yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

X