Bizi takip edin

Manşet

Gençler bunu yemez Kılıçdaroğlu!

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu evinin mutfağından paylaştığı videoyla gençlere seslenerek, “Bunları artık yemeyin. Biz iktidara geliyoruz.” dedi. “Darbe girişimine sabaha kadar bombaların altında karşı çıktık” dedikten sonra, fotoğraflarla yalanı ortaya çıkan Kılıçdaroğlu’nun bu sözleri, “Bu gençler senin söylemlerini yemiyor Kılıçdaroğlu” dedirtti.

15 Temmuz darbe girişiminin ilk saatlerinde İstanbul’a gelen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Atatürk Havalimanı’ndan Bakırköy Belediye Başkanı Bülent Kerimoğlu’nun evine geçmişti.

Geceyi burada geçiren Kılıçdaroğlu’nun fotoğrafı ortaya çıkmıştı.

“BOMBALARIN ALTINDA SABAHA KADAR DİRENDİK”

Kılıçdaroğlu, 15 Temmuz gecesi evde kahve yudumladığını unutarak katıldığı bir televizyon programında, “Darbeye sabaha kadar bombaların altında hep beraber direndik” dedi. Kılıçdaroğlu’nun bu açıklamasına sosyal medyada tepki gösteren vatandaşlar, “Darbeye kahve içerek mi direndin?” yorumunu yapmıştı.

BU GENÇLER ARTIK BUNU YEMEZ KILIÇDAROĞLU!

CHP Lideri Kılıçdaroğlu, oy olarak gördüğü gençleri etkilemek adına yaptığı paylaşımlarla geçmişi unutturmaya çalışsa da arşivlerde yer alan görüntü ve söylemlerini çabuk unutmuşa benziyor. Kılıçdaroğlu’nun paylaşımına vatandaşlar, “Bu gençler senin söylemlerini yemiyor Kılıçdaroğlu” diyerek tepki gösterdiler.

Okumaya devam et
Yorum yazın

Bir yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

X