Bizi takip edin

Magazin

Şarkıcı Şimal: Mücadelemi asla bırakmayacağım!

Birkaç hafta önce meme kanserine yakalandığını açıklayan şarkıcı Şimal, kemoterapi için saçlarını kazıttı. Bugün 35’inci yaşına basan Şimal, yaptığı paylaşımda, “Mücadelemi asla bırakmayacağıma söz veriyorum” diyerek takipçilerine seslendi.

şimal

Yeni single çalışmasını dinleyicileriyle buluşturmayı planyan Şimal, kansere yakalandığını duyurmuştu. Yapılan biyopsinin ardından meme kanseri tanısı konulan şarkıcı, saçlarını kısacık kestirmiş ve son halini sosyal medya hesabından paylaşmıştı.

“DIŞIMI SÜSLERKEN, İÇİMİ UNUTTUM”

Şarkıcı, hastalığını, “”İki yıldır elime gelen kitleyi önemsemedim öteledim. Ve O önemsemediğim kitleye meme kanseri teşhisi konuldu. Kendine çok iyi bakan ve bedenini seven biri olarak , söylemek istediğim şu ki bedenimizin verdiği alarmlara duyarlı olmakmış kendini sevmek…”

Dışımı süslerken içimi unutmuşum! Kendime çok kızgınım aslına bakarsanız. Hem de benim için en önemli şeyi erteledim, sağlığımı! Her ne kadar bu konularda bilinçli olduğumuzu düşünsek de bazen bazı şeyleri erteleyebiliyormuşuz…

Tüm kadınlarımız zamanında önlem almak ve erken teşhis için önce kendi muayenesini kendisi yapmayı öğrenmeli. Lütfen benim gibi yapmayın! Siz kendinizi ertelemeyin! Çok küçük bir kitleyken kendimi ertelediğim için tedaviye alındım…

“DUALARINIZI EKSİK ETMEYİN”

Sizlerle bu aşamaların hepsini paylaşacağım, bir yere kaybolmuyorum. İnanıyorum ki daha sağlıklı ve güzel günlerde şarkılarımızı hep birlikte söyleyeceğiz . Dualarınızı eksik etmeyin Sizleri çok seviyorum” diyerek duyurmuştu.

Okumaya devam et
Yorum yazın

Bir yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

X