Bizi takip edin

Magazin

Şarkıcı Yeliz’den, Özcan Deniz itirafı

70 ve 80’li yıllara damga vuran Yeliz, Armağan Çağlayan’ın programı ‘Dur Bi Dinle’de hakkında bilinmeyenleri anlattı. Kariyeri ve özel hayatıyla ilgili konuşan ünlü şarkıcı, Özcan Deniz ile 12 günlük aşkı hakkında da çarpıcı itiraflarda bulundu.

Türk Pop Müziği’nin önemli isimlerinden olan Yeliz, Armağan Çağlayan’ın YouTube programına konuk oldu. İtalyan Lisesi’nden arkadaşı Nilüfer’in desteğiyle müzik hayatına başladığını söyleyen şarkıcı, evliliklerinde yaşadığı şiddet olaylarını ve geçirdiği zor günleri anlattı. Annesine söylediği bir yalan sonrası şöhret kapılarının aralandığını belirten müzisyen, aşk yaşadığı Özcan Deniz hakkında da çok konuşulacak açıklamalarda bulundu.

ONA ÇOK AŞIK OLDUM

Yeliz, Özcan Deniz ile ilgili olarak; “Çok aşık oldum. 12 gün evden çıkmadık. Ben çalışıyordum, gece dönüyordum. O bekliyordu beni. Sonra ayrıldık. Çünkü o yeni çıkıyordu piyasaya. Şimdiki gibi rahat değildi o zaman. Rahmetli Hilmi Topaloğlu, ‘Sen daha yolun başındasın. Kendinden 10 yaş büyük kadınla niye berabersin?’ falan… Onun için ayrıldık. Ben ayrıldığım zaman babamı çağırmıştım. Orada babamın dizine yatıp ‘Baba çok acı çekiyorum’ dediğimi hatırlıyorum” dedi.

Okumaya devam et
Yorum yazın

Bir yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

X