Bizi takip edin

Spor

TBF Başkanı Türkoğlu: Son 5 yılda basketbola değerler kattık

Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF) Başkanı Hidayet Türkoğlu, yönetim olarak önemli işler yaptıklarını ve yeniden seçilmeleri halinde ikinci dönemde daha da iyisini yapmak için çalışmaya devam edeceklerini söyledi.

Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu, yaptığı açıklamada, hem ikinci dönem için çalışmaları konusunda bilgi verdi hem de başkan adayları Harun Erdenay ile Erman Kunter’in eleştirilerini yanıtladı.

Yönetim olarak ellerinden geldiğince gelecek dönemde neler yapacaklarını basketbol camiasına anlatmaya çalıştıklarını belirten Türkoğlu, “Her başkan adayının gelecek dönemde basketbolu nereye getireceğini konuşması gerekiyor. Biz bu zamana kadar yaptığımız işten çok memnunuz, daha da iyi işleri nasıl yapacağımızı düşünüyoruz” dedi.

Türkoğlu, TBF’nin olağan seçimli genel kurulundaki başkanlık seçimi için üç adayın olduğunun hatırlatılması üzerine, “İki adayın daha çıkması basketbolun ne kadar istenilir, arzu edilir ve cazip hale geldiğini gösteriyor. Ekip olarak son 5 yılda basketbola değerler kattığımızı düşünüyoruz. Doğal olarak fazla adayın bu süreçte ortaya çıkması bizi mutlu ediyor. Herkese başarılar diliyoruz” ifadelerini kullandı.

Okumaya devam et
Yorum yazın

Bir yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

X